Trenger din bedrift ekstrahjelp?

Ski voksenopplæring ønsker kontakt arbeidsgivere som har behov for ekstrahjelp, tilkallingsvikarer eller feriehjelp.

Våre elever kan arbeide 2-4 ettermiddager i uka, helger eller i skoleferier.

 

Vi tilbyr arbeidsvillige og positive voksne i alderen 25-40 år som forstår og behersker norsk språk bra. De er i dag i skole kombinert med arbeidspraksis og har gode referanser og variert arbeidserfaring.

Vi kan også bidra økonomisk i en opplæringsfase inntil 3 mnd så her har bedriften en god mulighet til å få gode og lærevillige personer.

 

Aktuelle bransjer er:

Butikk, lager, renhold, budtjeneste, hotell og restaurant

 

 

 

Våre elever trenger ekstrajobber for å finansiere videre skolegang og utdanning og vi kjenner disse godt. Ta kontakt med Ski voksenopplæring v/Kjell-Åge Moslet tlf 48259850 så tar vi en kaffeprat for å finne den rette kandidaten.